Doprava a ubytování

Lesbos - hotel AegeonŘecký ostrov Lesbos je krásným turistickým letoviskem. Nejlepším způsobem, jak se na tento ostrov dostat, je letecky. Cesta z Prahy trvá na mezinárodní letiště v Mytiléně necelé tři hodiny. Let je rychlý a pohodlný. Velkou výhodou také je, že přímo u letiště je pláž a moře. Bude-li mít vaše letadlo zpoždění, můžete si čekání zkrátit okoupáním v moři.

Turisté se mohou dopravit na svou dovolenou také lodní dopravou. Mytiléna je významným přístavem. Ostrov má pravidelné trajektové spojení s Aténami, Soluní, Kavalou a dalšími okolními ostrovy.

Na ostově se nejčastěji setkáte s ubytováním ve 2* apartmánech bez stravování nebo 3* hotely se snídaní nebo polopenzí. Většina zdejších hotelů jsou buď nově postaveny nebo jsou zrekonstruovány. Pokud hledáte luxusněšjí ubytování, to zde budete hledat velmi těžce.

Blue Sky, Stella, Miramare studia, Sunset, Anna Maria studia, Aeolian Gaes, Prime penzion, Rosa´s House, Dorothea, Panorama, Nikos, Aphrodite, Clara, Theofilos, Sun Rise, Anaxos, Nicolas, Studia Kavaki, Studia Niki, Studia Poseidon studia nebo Vicky. To jsou jen některé hotely, ve kterých se můžete ubytovat. Na jídelníčku těchto hotelů najdete zejména ryby a mořské plody.

Ubytovat se můžete také v některém z rekreačních domů, které vám poskytnou komfortní a útulné zázemí pro jednodenní výlety po ostrově nebo okolí. V rekreačním domě najdete vše, co k pohodlnému bydlení na své dovolené potřebujete.

Vyhledejte si ubytování na Booking.com

© Copyright 2024 | Lesbos (Řecko)
Provozuje: MFÁčko